FIAT Tipo Station Wagon Entry 1,5 1.0 100 КС

FIAT Tipo Station Wagon

Entry 1,5 1.0 100 КС

Сериска опрема:
 • 008/228  Централна брава со далечинско
 • 009  Кочници со ABS
 • 011 Висинско и длабинско регулирање на управувач
 • 023      Електрична регулација на задни стакла
 • 028 Електрична регулација на предни стакла
 • 041 Електрично регулирани и греани ретровизори
 • 048 Прилагодување на висината на светлината на фаровите
 • 051 Сензор за светлина
 • 112 Електричен серво асистиран управувач
 • 140 Автоматски клима уред
 • 15Q USB – порт
 • 195 Поделено задно седиште
 • 1CQ Предупредување за замор кај возач
 • 1GD Мониторинг за притисок во пневматици со дисплеј
 • 320 Управувач и рачка на менувач обложени со кожа
 • 339 Џеб на заден дел од предни седишта
 • 347 Сензор за дожд
 • 392 ESP Електронска контрола на стабилноста
 • 416 Темпомат
 • 450 Висинска регулација на возачко седиште
 • 481 Наслон за глава на задни седишта
 • 4GF TFT дисплеј
 • 500 Воздушно перниче за возачот
 • 502 Воздушно перниче за совозачот
 • 505 Странични воздушни перничиња
 • 58H Радио команди за радио
 • 5BY Сензор за надворешна температура
 • 5DE   Старт & Стоп систем
 • 614 Странични воздушни завеси
 • 7Q9 VP2 7 Таблет Радио
 • 823 Приклучок за струја 12V
 • 876 Браници во боја на каросерија
 • 8EW    Android Auto / Carplay / Mirroring
 • 9U5 Дневни светла Full LED
 • LAS Помош при одржување на правец во лента на движење
 • NH4 Интелегентна помош за одржување на брзина
 • 2XR Челични тркала 16” со калници
Дополнителна опрема:
 • 097      Предни светла за магла
 •  0V7     Пакет CONVENIENCE (RFX  Безжично полнење на мобилентелефон, 40Y  Лумаблно подесување на возачко седиште, 275 Наслон за рака на задно седиште, RSX  Заден USB порт, 132  Наслон за рака на предни седишта)
 •  980     Стандардно резервно тркало
 • 695     Сива метализирана боја

Соработуваме со сите банки и лизинг компании. За детални информации и најдобра финансиска понуда контактирајте нѐ онлајн или посетете го најблиското продажно место .

Нашите услуги се достапни за вас. На сите ваши барања ќе одговориме во најкраток можен рок.