ВОЗИЛА НА ЛАГЕР

Возила на лагер

1 совпаѓања
Сортирај по:
  • Марка: Fiat
  • Модел: Tipo Sedan
  • Цена: 5 000 € - 60 000 €
4
FIAT TIPO SEDAN 1.4 95KS Euro 6D Tipo
Тип
Седан со 4 врати
Гориво
Бензин
Пренос
Мануелен 6+1
Дознајте повеќе